Galvanoterapie – cesta ke zdraví a kráse-:)

Trápí vás bolesti kloubů a svalů, oteklé nohy, křečové žíly? Nebo se chcete zbavit povislé kůže, např. po porodu a zpevnit bříško? Povadlé svaly na rukách a celulitida, špeky na břiše? A co takhle velká stehna?

Za mě dodávám, že u mě je to hlavně břicho a stehna, co bych si ráda napravila. I když pravidelně cvičím, tak geneticky jsem podědila širší horní stehna a ať dělám co dělám, změnit to nejde. Ale měla jsem na pár dní vypůjčený tento chytrý přístroj a ten mi ukázal, že to změnit jde-:)

V tom všem vám pomůže právě Galvanoterapie

Co to vlastně je ta Galvanoterapie?

!POZOR! Neplést s galvanickou žehličkou!!!

Galvanoterapie také zvané Galvanické lázně. Nijak nová, nicméně opomíjená, metoda v oblasti péče o tělo a zdraví. Je to léčba galvanickými proudy. Kontaktní elektroléčba stejnosměrným proudem. Navíc pomocí galvanoterapie vpravíme do těla účinnou látku, aniž by tak procházela zažívacím traktem. Tím se zvýší účinnost dané látky a navíc šetří organismus.

Působí na:

 • zdroje stárnutí – podporuje tvorbu kolagenu
 • štěpí tuky – viditelně zeštíhluje ošetřované partie
 • aktivuje lymfatický systém
 • nastartovává přirozenou tvorbu elastinu – eliminuje povadlou kůži
 • podporuje tvorbu kolagenu
 • přispívá ke správné funkci pohybového aparátu – minimalizuje až odstraňuje bolest

A v čem pomáhá?

 • tvaruje a zpevňuje postavu – působením na problematickou partii – stehna, bříško, ruce – zpevňuje a vyhlazuje
 • celulitida
 • už po 1 aplikaci bude ošetřovaná oblast zpravidla o několik cm štíhlejší a pevnější
 • stahuje jizvy a strie a zlepšuje jejich vzhled (nutno počkat, až se jizva zahojí, nikdy se nepoužívá na otevřené rány)
 • pomáhá při problémech s křečovými žílami a otoky (nohou a kdekoliv na těle)
 • nastartovává lymfu
 • zmírňuje a leckdy až eliminuje napětí a bolesti svalů a kloubů

  

Je to zkrátka pomocník, který se hodí do každé domácnosti. Můžou ho totiž používat všichni. Dospělí i děti-:) U nás používám např. i na dceru, když ji třeba bolí koleno nebo záda.  Nebo při kašli a nachlazení. Návod na použití je velmi snadný a jedno ošetření trvá 5 minut (jedné tělesné partie).

Za mě určitě TOPka v péči o tělo a zdraví. Navíc, když pomyslím na ekonomickou stránku, tak šetří čas a peníze. Náklady na jedno domácí ošetření jsou cca 80 – 100Kč. A dá se dělat v klídku na gaučíku třeba večer u televize-:)

Na závěr dodávám, že tento přístroj je unikátní a jediný na trhu pro domácí použití. Jak už jsem uvedla v úvodu, neplést s obyčejnou galvanickou žehličkou, která je zejména na obličej a ani tak nedosahuje kvalit a výsledků, jako zmiňované galvanické lázně.

Pokud vás tento produkt zajímá, ráda vám podám bližší info a předám kontakt na VIP členskou sekci, kde si můžete tyto domácí galvanické lázně pořídit za zvýhodněnou cenu.

Přeju hodně zdraví a krásy všem a také nadcházející advent-:) Kdy jindy se obdarovat než na vánoce?

Markéta💕

 

Markéta Šírková
Naučím tě, jak žít Bohatý život v Lehkosti. V nadbytku času, peněz i zdraví. Vím, jaké to je stát zamrzlá na jednom bodě. Dokola se opakující situace - vztahové, zdravotní. Počítání peněz a šetření. Před 13 lety jsem díky manželovým dluhům zažila velké období nedostatku a existenční strach. O to víc, že tehdy jsem byla se dvěma malými dětmi zrovna na mateřské. Ale udělala jsem ROZHODNUTÍ a našla cestu, JAK TO ZMĚNIT-:)   Za poslední roky se můj příjem zpětinásobil, zbavila jsem se vleklých zdravotních potíží a pomohla ke spirituálnímu uvědomění i svému muži, který mě měl ze začátku za blázna . A to jen díky tomu, že jsem pochopila vesmírné zákony a aktivovala svou Magickou Ženskou Sílu, kterou máš i ty! Tyto jednoduché principy teď předávám dál a s RADostí a vděčností sleduju, jak pomáhají i dalším z vás.

Aktivuj své Bohatství

VIP Program

Osobní Transformační

Meditace

Akademie poznání

Jak se naučit čarovat?

Práce s energií

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů