Co se mi honí hlavou právě TEĎ – Můj SEN

🌺Co se mi právě teď honí hlavou? Jaký je Váš sen? Po čem toužíte?

💥Podělím se s vámi teď o svůj sen 🍀Ten se mi teď totiž honí hlavou 😃 Někdo z vás si třeba řekne, že je to blbost, nemožné. Ale já říkám: PROČ NE?

🍀S příchodem podzimu si čím dál víc uvědomuju, že tyhle klimatické podmínky v ČR, mi nijak zvlášť nevyhovují.
❄ ❄ ❄Jelikož jsem spíš zimomřivá, miluju teplíčko. A sluníčko🌞. Letošní léto bylo úplně luxusní.

❄Ale to už je všechno pryč a já už zase mrznu ❄. Sedím u počítače, v mikině a zabalená v dece…a vzpomínám na ty horké dny. Vím, někteří z vás už toho měli dost. Ale já teda ne 🌞🌞.

🍀 ✔Už delší dobu mám jeden plán, sen. Ten sen – přestěhovat se někam, kde bude teplíčko. A přitom si moct dělat svoji práci. Anebo třeba i jinou práci, která vyplyne…hlavně když mě bude uspokojovat a mít smysl 💖

🍀Naštěstí tento sen sdílíme s manželem oba. A tak je rozhodnuto – budeme dělat všechno proto, abychom se přestěhovali do Španělska. Bude to určitě nějakou dobu trvat, než se nám podaří vše zrealizovat… ALE SNY SE MAJÍ PLNIT.

💖 🍀A TAK TU DNES SLIBUJU SAMA SOBĚ A TAKY VÁM, ŽE ODTEĎ BUDU KROMĚ TOHO VŠEHO, CO DĚLÁM DOSUD, PRACOVAT KAŽDÝ DEN, KRŮČEK PO KRŮČKU JEŠTĚ NA SPLNĚNÍ SVÉHO SNU. 🍀 💖

✔ 💥Když se chce, tak jde VŠECHNO. Co na tom, že to bude za pár let? Přijde to tehdy, když to přijít má. A přijde to jen tehdy, pokud pro to něco děláme a posouváme se dál.
A kdo ví, třeba to nakonec nebude Španělsko. Ale nějaká klimaticky podobná země, kde nám bude dobře… Taky fajn ✔ 💖

A co vy, jaký je ten VÁŠ SEN? A kráčíte směrem ke svému snu a cíli? To byste tedy měli 💖

Pokud chcete znát komentáře ostatních na Facebooku, jste vítáni😃. Stačí kliknout na odkaz Akademie Poznání – Markéta Šírková.

Budu ráda, když se se mnou podělíte o Vaše sny a přání😃. Třeba se tak stanete inspirací a hnacím motorem někomu dalšímu….

🌞Krásný chladný večer všem, Markéta 💖 🍀

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů