Bohatství v síti

Pojď si s námi tvořit Bohatý život pro sebe, rodinu a další!

Měníme svět. Budujeme si SVOBODNÝ byznys až v 50 zemích světa. 

Můj vzkaz pro tebe...

Dočti až do konce, protože i já jsem tuto cestu ve svém životě 2 x odmítla... ale naštěstí jsem na potřetí přes ty správné lidi pochopila, že to JDE I JINAK.

A díky tomu si už 3tím rokem tvořím svou druhou podnikatelskou nohu.

Své 2 v 1. Jedna aktivita = dvojí zisk.

Jsem zakladatelka nového byznys trendu - SNWM

Spirituální Network Marketing.

Pro všechny ženy, které milují spiritualitu a zároveň si uvědomují, že být spirituální neznamená být chudý! To se totiž naopak vylučuje-:)

Pokud o podnikání zatím jen sníš anebo už podnikáš.  Společně rozjedeme nebo ještě více navýšíme tvůj byznys v souladu s tvou Duší.

Tedy v Lehkosti. Což neznamená bez konání - ale BEZ tlaku a dřiny. Protože tě to bude bavit!

Jak jsem to měla s touto cestou já?

Podnikat jsem začala před 13 lety, kdy jsme se dostali do opravdu velké finanční krize. V té době jsem měla dvě malé děti a bylo třeba konat. Postupným studiem a hlavně praxí jsem se stala Spirituální Mentorkou pro byznys i život.

A i když mé podnikání neustále rostlo a miluju ho, rostl také čas, který jsem mu věnovala. Směňovala jsem svůj čas za peníze. Věděla jsem, že musí existovat cesta, která mi dá jak Hojnost peněz tak času.

A ta cesta přišla. Momentálně si buduju své podnikání ve dvou sférách. Spirituální Mentoring a Network Marketing, který jsem se rozhodla pojmout taktéž spirituálně.

Je to podnikání jako kterékoliv jiné. Se dvěma velkými rozdíly - minimální vstupní náklady a OPRAVDU VELKÁ  podpora zdarma komunity dalších lidí. Pokud se tedy propojíš s těmi správnými lidmi. A to se mi na potřetí podařilo-:)

Jen si to představ... 

 • Jsi sama sobě šéfem
  ... paní svého času a svých peněz.
 • Ráno nevstáváš na budíka, protože musíš...
  ... ale proto, že chceš a vstaneš si dle chutě svého těla.
 • Tvá práce tě baví a ještě pomáhá spoustě dalším lidem
  Díky tomu si buduješ pevné byznysové i přátelské vztahy.
 • Každý týden ti na účtě přistane pohádková částka
  ... která může být každý měsíc vyšší a vyšší.
 • Pokud už teď podnikáš, buduješ 2v1
  Jedna práce - dvojí příjem!
 • Otevíráš si frenčízy svého byznysu až v 50 zemích světa

Jak by vypadal tvůj život, kdyby se tvůj roční příjem stal příjmem měsíčním?

Spousta lidí NetworkMarketing odsuzuje...

... a já jsem nějakou dobu patřila mezi ně. To jsem ale byla pěkný hlupák! Protože všechno je takové, jaké si to uděláme. Existují milióny cest, jak něco udělat. Proč si nechat ujít příležitost, která má zlepšit život nejen mně, mojí rodině, ale i spoustě dalším lidem?

Do NWM jsem se zapojila v roce 2019 a bylo to vysloveně na mou žádost do Vesmíru. Tentokrát to přišlo přes lidi, kteří se stali mou rodinou.

Ze začátkku jsem následovala doporučené kroky, ale časem jsem si vybudovala svou vlastní cestu - Spirituální Network Marketing.  Momentálně si tuto cestu buduju současně se svým původním podnikáním. Dá se to krásně propojit prakticky se vším. NWM navýšil i mé zisky z dalšího podnikání.

V čem je moje cesta SNWM jiná? 

... než klasický Network Marketing?

 • Naučís se, jak budovat NWM v souladu s tvou Duší...
  ... To je na základě pochopení tvé unikátní energie a díky tomu podnikáš v Lehkosti a RADosti.
 • Jako má obchodní partnerka máš mou plnou podoporu...
  ... to, za co jiní mimo tento projekt platí, ty máš ode mě zdarma.

To platí naplno pro všechny ženy, které ale na základě mých doporučení KONAJÍ. Protože bez konání není zisk a není ani má podopora.

Stáváš se součástí komunity dalších úspěšných žen, které spolu rostou.

A kdo jsme my všichni? 

Jsme komunita podnikatelů, kterou spojuje svoboda. Naší společnou vizí je budovat svůj byznys odkudkoliv a kdykoliv.

Je nám jedno, co je za den, jestli je pondělí nebo neděle. Nemáme pracovní dobu ani šéfa v zádech.

Jsme tu jen MY a naše chuť tvořit si svůj vlastní svět. Většina z nás začínala z ničeho.

KAŽDÝ DLE SVÝCH SNŮ.

Mezi naše nejdůležitější hodnoty patří integrita, otevřenost novým věcem a právě svoboda, která je pro nás důležitá nejen z pohledu financí, ale hlavně času.

Co se s námi naučíš? 

Jak si rozjet mezinárodní byznys až v 50 zemích světa s minimálními finančními náklady. A to ať už s podnikáním začínáš, anebo podnikáš a toužíš si vytvořit své 2 v 1. Jedna aktivita = dvojí zisk.

Rozhodli jsme se přestat směňovat čas za peníze a díky pákovému efektu ten čas naopak násobit tak, abychom tvořili zisky, i když spíme, i když zrovna trávíme čas s rodinou a nejbližšími, i když zrovna tvoříme jiné projekty nebo zkrátka děláme cokoli, co v daný moment dělat chceme.

Budujeme si své bohatství a inspirujeme tak další lidi k tomu samému.

Protože inspirace je tou největší motivací.

V tomto projektu, si předáváme know-how, jak podnikat s již připraveným eshopem a jak pomocí pákového efektu násobit své zisky, aniž bychom potřebovali zaměstnance, sklady, ručili majetkem, řešili logistiku, platili šílené nájmy a zadlužili se statisícovými investicemi.

Fungujeme na bázi nové ekonomiky, kdy podnikáme s vlastním eshopem ve spolupráci s dodavatelem.

Propojujeme nabídku s poptávkou a kdo chce své podnikání posunout na další level, tak vytváří mikrofrenčízový byznys.

Zdá se ti to zvláštní?

V dnešní době už takto podniká mnoho podnikatelů. Například společnost AIRBNB nevlastní jediný hotel ani byt, jen zkrátka chytře propojuje nabídku s poptávkou.

Nech si poslat Byznys Briefing, ve kterém se dozvíš víc o projektu, o portfoliu eshopu, ziscích a další důležité info.

 • Zní to růžově?
  ANO
 • Je to reálné?
  ANO
 • Je to bez práce?
  NE
 • Stane se to přes noc?
  NE
 • Uspěje každý?
  NE
 • Je to pro mě?
  Na to si musíš odpovědět sama

Pro koho je tento projekt? 

Pro každého, kdo hledá cestu k finanční Svobodě.

Ostřílené podnikatele, kteří chtějí navýšit svůj zisk a propojit své podnikání s již připraveným eshopem.

Stejně tak jako lidi podnikáním dosud nepolíbené. S touhou začít žít život podle svých snů. 

Každý máme jinou startovní pozici v podnikání a proto je projekt rozdělen na dvě části.

Pro podnikatele, kteří chápou podnikatelský svět a pro lidi, co do tohoto světa teprve vstupují.

Co se v projektu s námi naučíš? 

Jak vydělávat s již připraveným eshopem.
Jak si vybudovat své impérium, které ti přinese čas i peníze zároveň.

Eshop, který vydělává je tvé obchodní aktivum, můžeš ho časem prodat nebo ho můžou zdědit tvoje děti.

Není to nic, co se stane přes noc, ale je to něco, co stojí za to budovat.
Protože čas je nejdražší komoditou, kterou máme.

Proto jsme se před pár lety rozhodly využít této příležitosti a uspět.
A nyní jsme vytvořily vzdělávací systém pro každého, kdo si chce vzít kus trhu pro sebe a svou rodinu.

Pokud se chceš dozvědět víc, nech si poslat Byznys Briefing. Nech to na sebe působit. Piš si otázky. Ptej se a rozhodni se, zda chceš být součástí.

Často kladené otázky 

Kolik to celé stojí a jaké jsou počáteční ivestice?

Budeš se divit, ale největší investicí je tvůj čas.

Co mě bude stát členství v projektu?

Projekt je zaměřen ryze prakticky a proto, abys mohla využívat plnou podporu a vzdělávání, je potřeba být aktivní a tvořit ve svém eshopu obraty. Takže vstupenkou do našeho světa je obrat ve tvém eshopu, ze kterého už máš vlastní zisk. To jak to udělat, ti vysvětlí tvůj obchodní partner, se kterým jsi ve spojení. Pokud žádného obchodního partnera nemáš, tak se ozvi na náš email a rádi ti pomůžeme. Napiš nám své PROČ chceš být součástí našeho projektu a najdeme řešení.

Zavazuji se svým vstupem do projektu k něčemu?

Absolutně ne! Naším hlavním motem je svoboda a pokud se rozhodneš, že s tebou projekt neladí, neplyne ti z toho žádná sankce. Zkrátka si podáme ruce, popřejeme mnoho úspěchů a rozloučíme se. Nic není povinné, nic není závazné. Zkrátka buď si tvoříš svůj sen a máš zisky nebo nic neděláš a nemáš z toho ani korunu. Velkou výhodou je, že v tomto podnikání nehrozí žádné ztráty.

Kdo mě provede?

Po vstupu do projektu se stáváš mou obchodní partnerkou. A součsně s tím máš k dispozici také podporu dalších úspěšných žen,které se k projektu přidaly před tebou.

Kdo uspěje v tomto byznyse?

Možnost uspět má každý. I když dopředu nelze opravdu říci, jestli to budeš zorvna ty. Protože každý máme jedinečnou esenci, kterou když do podnikání vložíme a aktivně ji využíváme, tak uspějeme. Ale nechceme ti mazat med kolem pusy. Ano, nezbohatneš přes noc. Je potřeba si své impérium vybudovat. Ale uklidníme tě. Plno z nás jsme dřív nikdy nepodnikali a dostali jsme se ke krásným ziskům, které se pohybují i v řádech 100 tisíc měsíčně. Mrkni na BB a nech se inspirovat. Jak dělat tento byznys, je také volba každého z nás. V projektu dostaneš know-how a inspiraci. Nejdůležitější je, abychom každý z nás ctili svou autentičnost a integritu. Nikdy se neporovnávej a nehraj si na něco co nejsi. Zkrátka být sám sebou. Využít předávané know-how a dosadit tam svou esenci. Být konzistentní a úspěch tě nemine. Zkratky zkrátka neexistují. To, jestli uspěješ, nezávisí na někom jiném, než na tobě. Jak to udělat je také na každém z nás. Tady dostaneš know-how a inspiraci.

Za jak dlouho budu vydělávat 100 000 měsíčně?

To je asi nejčastější otázka a záleží na tom, kolik svému byznysu dáš pozornosti. Jaký máš mindset na úspěch, jak moc jdeš do akce, jaké kontakty máš kolem sebe, zda už máš něco vybudovaného, atd. Těch faktorů je tam víc. Ale ze zkušenosti ti můžeme potvrdit, že člověk, který nikdy dřív nepodnikal, se i přesto, díky konzistentní práci, dostal na zisky 100 K po roce a půl. Hlavně je to podnikání a každý měsíc máš jiný obrat, tzn. jiný zisk. Je dobré si udělat analýzu po roce zpětně, když své zisky zprůměruješ. V tomto byznysu je nejlepší měsíc listopad, protože je Black Friday a také Vánoce jsou silné. Pak letní měsíce, protože jsou letní slevy. Ale každý to má jinak. Takže ono to nejde takto říci. Hlavně nějaký čas trvá, než si to vybuduješ a zastabilníš. Není to žádná hurá akce. Určitě je fajn dávat si velké cíle, ale ty rozkouskovat na menší. Na takové milníky na cestě. Jinak se může stát, že nás ten velký cíl po půl roce odbouchne a přestane nás to bavit. Je jasné, že pokud vše chápu, mám kontakty a svůj brand, tak za půl roku můžu vydělávat půl mega měsíčně a mám svůj velký cíl splněn. Ale pokud nechápu a nemám žádné zkušenosti, tak to holt bude trvat déle. I několik let třeba a proto je fajn si ten cíl rozfázovat a těšit se na každou tu metu. Hlavně žádný stres a žádnou frustraci. To už zabilo plno nadějných lidí. Ale zároveň není možné nic nedělat a očekávat velké výsledky.

V čem je největší chytrost tohoto projektu

Podniká v trendu na bázi nové ekonomiky, opakované spotřeby a pákového efektu. Zkrátka, vytváříš si pasivní příjem.

Kdo za projektem stojí? 

Banda podnikatelů, která ti předá know-how, jak uspět a jak žít svobodný život, ve kterém není třeba směňovat čas za peníze.

Na podnikatelskou dráhu jsem nastoupila už před 13 lety, kdy jsme se v rodině dostali do velké finanční krize. I když mé podnikání rostlo, začala jsem si uvědomovat, že roste i čas, který tomu věnuju. Jak navyšovat svůj příjem a přitom snižovat čas, který tomu dávám? Před 3 lety jsem své stávající podnikání propojila s naším projektem a díky tomu si začala budovat opravdu svobodný rostoucí byznys. Takové 2 v 1. Jedna aktivita a dva zdroje příjmu. Jde to krásně sladit s čímkoliv! Všechno je možné, jen je třeba se tomu otevřít.
Markéta Šírkováspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti
Do projektu jsem se zapojila před čtyřmi lety, protože jsem vždy toužila žít jinak, než je běžné. Svobodněji a více po svém a zároveň jako máma dvou malých dětí jsem si nedovedla představit vracet se do práce. Začínala jsem podnikáním zcela nepolíbená a za rok a půl jsem se poprvé dostala na šestimístnou částku. Díky projektu mám nejen dostatek peněz, ale hlavně ČASU jak na svoje děti tak na další důležité věci v životě - přátelé, osobní rozvoj, cestování atd.
Petra Cetinspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti
O podnikání jsem nikdy neuvažovala, myslela jsem si, že já bych na to neměla a nezvládla. Že to není pro každého. Pak přišel zlom v době, kdy jsem se nechtěla ve svých třiačtyřiceti letech vracet po mateřské do zaměstnání a ani nemohla. Jako samoživitelka jsem potřebovala čas i peníze. Což v zaměstnání není možné . A to byl moment PROČ jsem před čtyřmi lety vstoupila do tohoto projektu, který mi změnil celý můj život. Přinesl mi šesticiferný příjem. Učí mě zodpovědnosti, mohu si řídit svůj čas, být s rodinnou, studovat, otevřela jsem si své kosmetické studio a nemusím tam trávit čas od nevidím do nevidím. Jsem vděčná za mé rozhodnutí být součástí tak silné komunity podnikavých žen.
Natálie Hrdinováspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti
V online marketingu se pohybuji už bezmála 6 let. Prošla jsem si různými formami online podnikání, ale až v tomto projektu jsem našla to, co je nejbližší mému srdci. Za necelý rok jsem dokonale pochopila, jak chytrý tento byznys je a jak důležitá je pro mě síla komunity. Pozitivně to ovlivnilo jak moje výsledky, kdy jsem za dva měsíce dosáhla prvního většího úspěchu, tak chuť do práce. Co si budeme povídat, pokud to člověka baví, jde to stokrát líp, než když se musí do práce nutit.
Lenka Uhrováspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti
Celý život jsem byla vzorný zaměstnanec, dokud jsem si neuvědomila, že život není o práci, ale o tom aby se žil. Uvědomění přišlo v podobě těhotenství. Tenkrát jsem pracovala v Německu, strávila jsem hodně času na dojíždění, ale peníze byly fajn. Ovšem když jsem si uvědomila, že najednou čas je cennější než nějaké peníze, začala jsem hledat možnosti. Zkoušela jsem rozjet vlastní podnikání v podobě psaní e-booků, ovšem nedošlo mi, že to není tak jednoduché pořád něco vytvářet a že ten čas tím stejně nezískám. Do života mi přišla příležitost v podobě tohoto podnikání. Nevěděla jsem o podnikání nic, ale nějak jsem cítila, že tohle je ono a chtěla jsem být součástí komunity skvělých žen, které jsem tady poznala. Nikdy jsem si nebyla za nic tak vděčná, jako za to, že jsem se do toho i přes všechny strachy vrhla. Dneska po třech letech podnikání, o sobě s hrdostí řeknu, že jsem úspěšná máma podnikatelka, která má svůj vysněný čas, pro svoji rodinu a i přes to, že nepracuji od nevidím do nevidím, dostávám se na vyšší částky než jsem měla v Německu. A to nejlepší? Už se k tomu připisuje i pasivní příjem, takže když prostě nechci, nemusím nic a peníze stejně přijdou. Chytrost tohoto podnikání je neuvěřitelná a to co tady může člověk získat, je taky neuvěřitelný. Takže co jsem získala já? Skvělé přátele, podporu ve všech směrech, ale třeba i výlet do vysněné Ameriky. A co se stalo s mojí osobností? Jsem nový člověk. Z ustrašené šedé myšky, se stala sebevědomá úspěšná žena a to díky osobnímu rozvoji, který nabral ty pravé grády právě až v této komunitě. Takže díky jednomu projektu se mi splnilo vše o čem jsem vždycky snila. Kdybych to měla popsat jedním slovem, pak by to byla svoboda.
Kateřina Benkováspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti
Do projektu jsem naskočila před 5 lety. Neměla jsem podnikatelský mindset ani podnikatelské zázemí. Za to jsem měla kupu problémů, ale také mega velkou touhu uspět. Nestalo se to přes noc, ale krok po kroku jsem si tvořila svůj nový svět. Za tu dobu jsem se naučila plno věcí z podnikatelského světa a podnikání beru jako největší kalibr osobnostního rozvoje. Těch pádů a proher bylo nezpočet, všechny jsou pro mě velmi cenné, protože bez nich bych nikdy nepoznala jaké to je, zažít velký úspěch. Jeden ze super úspěchů je třeba čtvrtmilionový zisk za jeden měsíc! Peníze nejsou všechno, ale čím víc jich máme, tím víc můžeme dávat, tam kde je to třeba. Dovolme si být bohatí. Díky projektu jsem si splnila sen o svobodě, který žiji každý den. Díky všem co jsou inspirací a díky všem co kráčí na společné cestě.
Monika Švejdováspoluzakladatelka projektu Bohatství v síti

Co říkají některé ženy, které už se k nám už přidaly? 

A začaly si také budovat svůj Svobodný byznys odkudkoliv a kdykoliv?

Po 20 letech jako zaměstnanec u stejné firmy jsem si uvědomila, že ačkoli mě práce baví, nenaplňuje mě už jako dřív a budovat si nové zaměstnání už nechci. Otevřela jsem se tedy novým možnostem, bez hledání něčeho konkrétního, a za pár měsíců mi do cesty vstoupil tento projekt. Přestože jsem nikdy neměla podnikatelské ambice, představa časové i finanční svobody, vytvoření něčeho nového a přitom svého a jako bonus ještě vnitřně růst, byla silnější než mé obavy. Proto jsem se vydala plnit si tuto svou představu i při zaměstnání. Zatím. A i když jsem na této nové cestě teprve krátce, už teď si uvědomuji jedinečnost tohoto projektu, v němž se ukrývá velké bohatství.
Jiřina Glosová
Věděla jsem, že se na internetu dá najít spousta věcí. 🙂 Ale že tam objevím poklad, který obohatí můj život a bude mít takový vliv na mou cestu životem, by mě asi ani ve snu nenapadlo. Projekt, díky kterému jsem získala a stále získávám nová krásná přátelství, učím se stále nové a nové know how, které využívám v rámci svého podnikání, ale i pro svůj běžný život. Jsem více otevřená výzvám a změnám. Ohromně mě začalo bavit navazovat nová přátelství, udržovat ta stávající a všeobecně být v kontaktu s lidmi. A hlavně, vydala jsem se směrem ke splnění svých snů, jako jsou finanční svoboda a možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv. Takže pokud vás to určitým způsobem láká, běžte do toho. Věřte mi, že to váš život obohatí :))
Zuzi Petrová
Vždy jsem chtěla mít „něco svého“ a když ke mně přišla příležitost podnikání v tomto projektu, věděla jsem, že je to přesně to, co hledám. I když moje původní profese je úplně jiná, s takovou podporou krásné ženské komunity jsem se vůbec nebála jít do neznáma. Jako maminka 1,5 ročních dvojčátek, které od narození vychovávám sama, jsem věděla, že takto si můžeme spolu plnit naše sny. A to i ty velké. Jeden z mých snů bylo, se po mateřské nevracet do zaměstnání, kde jsem předtím pracovala. To jsem si splnila. Také i to, že mohu dětem dopřát i do budoucna, co budou potřebovat. Zároveň jim i ukázat, že nemusí někde pracovat od nevidím do nevidím, ale že lze žít i jiný život. S tímto projektem podnikám již přes dva roky a miluji tuto komunitu plnou podnikavých žen. To jak se vzájemně podporujeme a sdílíme. Naplnění jsem v tomto podnikání našla i v seberozvoji a v učení se novým věcem. Když se podívám zpětně, co vše mi rozhodnutí být součástí tohoto projektu dalo, jsem moc vděčná. Změnilo to mě i celý můj život a těším se na to, co přijde dál.
Katka Clark
Do projektu jsem vstoupila před rokem a půl. Nadchla mě marketingová strategie dodavatele, která je vhodná opravdu pro každého. Každý si může v projektu najít svoji cestu a směr, který s ním ladí. Více než 25 let se věnuji problematice udržování zdraví a prevenci nemocí. Tento projekt mě původně oslovil právě z důvodu jeho zaměření směrem ke zdraví a také jsem získala zdroj druhého příjmu. Za mě má tento projekt neskutečný potenciál a budoucnost! Protože každý z nás bez rozdílu, si přeje udržet své zdraví i finanční soběstačnost co nejdéle.
Monika Šinková
Už ako malé dievčatko som cítila silnú potrebu pomáhať druhým a zároveň snívala o tom, že raz budem mať manžela, deti, pekné bývanie, skvelú prácu, jednoducho spokojný a naplnený život. To všetko sa rokmi, mojím úsilím a vierou stávalo krok po kroku skutočnosťou. Mám šťastnú rodinu, skvelého manžela, dve úžasné deti a dom, ktorý je našim domovom, taktiež prácu v ktorej som neuveriteľných 20 rokov. Som asistentkou generálneho riaditeľa a toho času som na rodičovskej dovolenke. Práca sekretárky bola pre mňa tou vysnívanou prácou, ale po tak dlhej dobe som začala cítiť, že sa nemám kde posúvať a ja túžim napredovať a rásť. Vedela som, že potrebujem zmenu. Mojou vášňou bola vždy vizážistika a tej som sa venovala vo svojom voľnom čase, cítila som, že to je činnosť pri ktorej som vo flow. Stále som rozmýšľala čo spraviť, aby som robila to čo ma napĺňa a zároveň tu bola maximálne pre tých, ktorí sú pre mňa najviac, moja rodina! A potom to prišlo. Bola som oslovená do tohto projektu ku koncu roku 2021. Podvedome som cítila, že to je ONO, to pravé pre mňa! Bude to už deväť mesiacov, počas ktorých sa v projekte rozvíjam a cítim, že osobnostne aj profesionálne rastiem. Mám jasnú víziu, svoje sny a ciele. Vedela som, že na to, aby som sa mohla realizovať v tom čo ma baví a zároveň tráviť čo najviac času s manželom a deťmi potrebujem nejaký medzičlánok vo forme času a peňazí.. Tento projekt mi otvoril bránu do mojej novej reality, kde môžem robiť čo ma napĺňa a tráviť čas s milovanými. Pochopila som svoju potrebu z detstva pomáhať druhým a to tým, že ich budem kultivovať ku kráse, sebavedomiu, zdraviu a zároveň im ukazovať cestu. Mne pomohlo najviac uvedomenie si, že CESTA JE CIEĽ!
Emília Macková

Chceš se ještě na něco zeptat?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů